Protez Saç Antalya

Siz de saç dökülmesi ve kellik problemleri mi yaşıyorsunuz? O zaman protez saçlar tam size göre. Protez saçlar son yıllarda oldukça popüler. Saç dökülmesi yaşayan birçok kişi protez saçlarla doğal ve harika saçlara kavuşuyor. Protez saç merkezleri Türkiye’nin her yerinde bulunuyor. Protez saç Antalya kullanıcıları için de Hair Lost olarak merkezimizde hizmet veriyoruz. Merkezimizde verdiğimiz hizmetlerle müşterilerimizin doğal ve kaliteli protez saçlara kavuşmasını sağlıyoruz.

Protez saçların son yıllarda bu kadar sık tercih edilmesinin ardında birçok avantaj yer alıyor. Bu avantajlardan en önemlisi ise protez saçın saç ekimi gibi işlemlerin aksine cerrahi bir işlem olmaması. Protez saçlar cerrahi bir işlem içermiyor ve geri döndürülebiliyor. Ayrıca oldukça doğal sonuçlar veren protez saçlar bu yönü ile peruk gibi sentetik ürünlerin de önüne geçiyor.

Protez Saç Antalya Uygulama Aşamaları

Protez saç Antalya merkezi olarak protez saçları belirli aşamaları takip ederek uygulamaktayız. Bu uygulama aşamalarının tümünde profesyonel ekimiz ve son kalite ürünlerimizle sizlere hizmet veriyoruz. Ayrıca isteklerinizi ve memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz. İşte uyguladığımız aşamalar ve tüm süreçler:

1- Bilgilendirme

Bilgilendirme aşamasında protez saçın tüm avantajları, dezavantajları, bakım süreçleri ve dikkat edilmesi gereken tüm noktalar kullanıcıya aktarılmaktadır. Protez saç kararı almak için bilgilendirme aşaması oldukça önemlidir. Bu aşamada doğru bilgilendirmek ve tüm avantajları ve dezavantajları kullanıcıya sunmak oldukça önemlidir.

2- Ölçülendirme

Protez saçlar kişiye özgü ürünlerdir. Bu nedenle ölçülendirme aşaması protezin kafaya tam olarak uyum sağlaması için oldukça önemlidir. Bu aşamada kafa ölçüleri alınarak protez ölçüleri ona göre ayarlanmaktadır.

3- Saçı Yerleştirme

Bu aşamada kişinin ölçülerine uygun olan protez kafaya yerleştirilmektedir. Saçı yerleştirmek için özel protez saç bantları kullanılmaktadır. Bu bantların saç derisi için uygun ve sağlıklı ürünler olması oldukça önemlidir. Protez saç bantları protezi bir sonraki bakıma kadar aylık, haftalık ya da günlük olarak tutmaktadır.

4- Tasarım

Saçı yerleştirme aşaması protez saç uygulamasında son aşama değildir. Son olarak protez saçın tasarım aşaması bulunmaktadır. Tasarım aşamasında saç kesilip şekillendirilerek kişi için uygun hale getirilmektedir. Bu şekilde protez saç uygulaması tamamlanmış olur.

Siz de saç dökülmesi ve kelleşme problemleri yaşıyorsanız protez saçları tercih edebilirsiniz. Protez saç Antalya hizmetini almak için ise bizi tercih edebilirsiniz. Kaliteli protez saç hizmetimiz ile sizlerin memnuniyetini ön planda tutuyor ve harika saçlara kavuşmanızı sağlıyoruz.